czwartek, 12 stycznia 2012

POMOC DLA DAWIDKA :)

 WITAM WAS WSZYSTKICH SERDECZNIE PRZEDSTAWIAM WAM DAWIDKA SYNKA MOJEJ PRZYJACIÓŁKI ,DAWID MA 11 LAT CHODZI DO CZWARTEJ KLASY BARDZO LUBI ŚPIEWAĆ ,GRAĆ W GRY I BAWIĆ  SIE Z KOLEGAMI  . Proszę o przekazanie 1% podatku należnego na leczenie i rehabilitacje DAWIDKA, który urodził się z rozszczepem kręgosłupa , wodogłowiem i porażeniem kończyn dolnych. Jego życie to ciągła i nieustająca rehabilitacja , bez której nie ma dla niego przyszłości, lecz koszt turnusu rehabilitacyjnego to 3000-3500 zł, a jedn...a godzina rehabilitacji codziennej w miejscu zamieszkania to 60-80 zł.
Możesz pomóc odmienić los Dawida , robiąc tak niewiele!!!
Wystarczy tylko w rocznym zeznaniu podatkowym w rubryce 1% dla Organizacji Pożytku Publicznego(OPP pozycja 124) wpisać nazwę Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą” ul. Łomiańska 5 , 01-685 Warszawa, w pozycji 125 nr KRS 0000037904, w pozycji 126 kwotę 1% podatku, w rubryce informacje uzupełniające w pozycji 128 wpisać „1% DLA DAWIDA ROLNIKA ,2547”
Za każdy odruch wrażliwości i życzliwości serdecznie dziękujemy!!!
Możecie również pomóc przekazując ten apel swoim bliskim i znajomym.

3 komentarze:

  1. Myślę, że jest to wspaniały chłopiec,jednak życie go trochę mocniej doświadczyło...Mam córkę w jego wieku...Życzę powodzenia i zrozumienia wśród ludzi...oto najtrudniej...

    OdpowiedzUsuń
  2. pozwoliłam sobie zamieścić link do tego posta...

    OdpowiedzUsuń
  3. pozwoliłam dodać na moim blogu link do tego posta...

    OdpowiedzUsuń